Urząd Gminy w Regiminie

Aktualności zobacz archiwum »

„Czarni” boksują na medal

Kolejny sukces odnotowali na swoim koncie bokserzy występujący w zespole „Czarnych” Regimin. W dnia 9 i 10 maja uczestniczyli oni w Ogólnopolskim Mityngu Bokserskim „Kurpie 2009” , rozgrywanym w Ostrołęce. W zawodach uczestniczyli zawodnicy z 11 klubów bokserskich z całej Polski, w tym m.in. „Legii” Warszawa, „Gwardii” Szczytno, „Victorii” Ostrołęka czy „Mazura” Ełk. Znakomicie wypadli reprezentanci „Czarnych”, którzy w trzech kategoriach zajęli I miejsce. Byli to: Łukasz Zieliński (kat. 48 kg kadet), Adam Zieliński (46 kg młodzik) i Radek Dobies (54 kg młodzik), który jako jedyny walczący w finale wygrał swoją walkę przed czasem.
Adam Szefler, walczący w kat. 64 kg junior, dotarł do finału, który jednak przegrał i zajął w Turnieju II lokatę.
Tytuł najlepszego zawodnika całego turnieju wywalczył natomiast Adam Sowiński, startujący w kat. 52 kg kadet. Walczył w niepunktowanych walkach z przeciwnikami z wyższych kategorii – 57 i 60 kg. Zaprezentował się w nich znakomicie i w związku z tym organizatorzy i sędziowie zdecydowali o przyznaniu mu Statuetki i dyplomu dla najlepszego zawodnika Mityngu.
Wszystkim naszym zawodnikom oraz ich trenerowi Radkowi Chojnackiemu składamy najserdeczniejsze gratulacje za tak udany występ w ostrołęckim mityngu.

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 14 maja 2009 11:37
Dokument wprowadzony do BIP przez: Przemysław Bugdal