Urząd Gminy w Regiminie

Aktualności zobacz archiwum »

Młodzicy z „Czarnych” znowu na podium

Dużym sukcesem drużyny piłki ręcznej młodzików, reprezentującej MUKS „Czarni” Regimin, zakończyła się daleka wyprawa na Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej do Zielonej Góry. Brało w nim udział aż 11 drużyn, przede wszystkim z zachodnich i południowych rejonów Polski. 
  Zawodnicy z Regimina wygrali zdecydowanie swoją grupę eliminacyjną pokonując kolejno: UKS „Spartakus” Zielona Góra (23:9), ULS „Drawianka Drawno (23:10), MKS „Zagłębie” Lubin (24:14) oraz MKS „Miedź” Legnica (16:14).
W pierwszym meczu rozgrywek finałowych „Czarni” rozprawili się z drużyna reprezentująca województwo zachodniopomorskie zwyciężając 22:9!
Kolejni przeciwnicy okazali się jednak zbyt mocni dla naszych reprezentantów. Zarówno w spotkaniu z AZS Gorzów Wlkp., jak i z reprezentacja woj. opolskiego zanotowali oni porażki w jednakowym stosunku 11:16. Warto jednak podkreślić, że drużyna z Gorzowa to aktualni wicemistrzowie Polski w kategorii młodzików, zaś zawodnicy z opolskiego są brązowymi medalistami w tej samej kategorii.
  Ostatecznie chłopcy z Regimina spisali się jednak „na medal” zajmując III miejsce za Gorzowem i Reprezentacją Opolszczyzny. Warto nadmienić, że nasz Adam Morawski został bezdyskusyjnie uznany najlepszym bramkarzem całego turnieju, zaś wyróżnienie zdobył Sebastian Fronc. Składamy serdeczne gratulacje wynikające także z faktu, że obecni na Turnieju szkoleniowcy i trenerzy nie kryli słów uznania dla naszych reprezentantów. 
Drużyna :Czarnych” wystepowała w składzie: Adam Morawski – bramkarz, Michał Konopa, Jakub Olszewski, Sebastian Fronc, Wojtek Prymlewicz, Andrzej Kosik, Paweł Parypiński, Karol Najder, Damian Stępkowski i Sebastian Dobrzyniecki. Trenerem zespołu jest Jacek Warda.

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 15 kwietnia 2009 15:28
Dokument wprowadzony do BIP przez: Przemysław Bugdal
Ilość wyświetleń: 4005
15 kwietnia 2009 15:31 Przemysław Bugdal - Dodanie zdjęcia.
15 kwietnia 2009 15:28 Przemysław Bugdal - Utworzenie dokumentu.
Realizacja: IDcom.pl