Urząd Gminy w Regiminie

Aktualności zobacz archiwum »

Wyszukiwarka

Kliknij by wybrać datę od z kalendarza

Kliknij by wybrać datę do z kalendarza

Nowe formularze informacji i deklaracji podatkowych

Aktualności

Od 1 lipca obowiązują nowe ogólnokrajowe formularze informacji i deklaracji podatkowych. W załączeniu: Rozporządzenie Ministra Finansów z dnia 30 maja 2019 w sprawie wzorów informacji o nieruchomościach i obiektach budowlanych...

czytaj więcej o Nowe formularze informacji i deklaracji podatkowych »

Przedłużenie terminu naboru ankiet o przyłączenie do sieci gazu ziemniego

Aktualności

Urząd Gminy w Regiminie informuje, że został przedłużony termin naboru ankiet o przyłączenie do sieci gazu ziemnego. Ankiety można składać do dnia 30.09.2019 w sekretariacie Urzędu Gminy.

czytaj więcej o Przedłużenie terminu naboru ankiet o przyłączenie do sieci gazu ziemniego »

UNIEWAŻNIENIE ZAMÓWIENIA NA ŚWIADCZENIE USŁUGI INSPEKTORA OCHRONY DANYCH W URZĘDZIE GMINY REGIMIN I JEDNOSTKACH ORGANIZACYJNYCH GMINY.

Aktualności

URZĄD GMINY W REGIMINIE INFORMUJE, ŻE ZE WZGLĘDU NA DUŻA ROZBIEŻNOŚĆ CENOWĄ UNIEWAŻNIA ZAPYTANIE OFERTOWE NA ŚWIADCZENIE USŁUGI INSPEKTORA OCHRONY DANYCH W URZĘDZIE GMINY REGIMIN I JEDNOSTKACH ORGANIZACYJNYCH GMINY.

czytaj więcej o UNIEWAŻNIENIE ZAMÓWIENIA NA ŚWIADCZENIE USŁUGI INSPEKTORA OCHRONY DANYCH W URZĘDZIE GMINY REGIMIN I JEDNOSTKACH ORGANIZACYJNYCH GMINY. »

INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW MIEJSCOWOŚCI KALISZ W SPRAWIE JAKOŚCI WODY

Aktualności

W załączeniu Komunikat Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Ciechanowie z dnia 19.06.2019 r. w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi z wodociągu publicznego Ciechanów- Stacja Uzdatniania Wody Gostkowska (komunikat...

czytaj więcej o INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW MIEJSCOWOŚCI KALISZ W SPRAWIE JAKOŚCI WODY »

Realizacja: IDcom.pl