Urząd Gminy w Regiminie

Aktualności zobacz archiwum »

Zachowaj Trzeźwy Umysł

Zachowaj Trzeźwy Umysł

Zakończyła się pierwsza, związana z konkursami indywidualnymi, część kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł”. W akcji po raz kolejny wzięli udział uczniowie ze szkół podległych gminie Regimin, która bardzo poważnie traktuje problem profilaktyki dzieci i młodzieży.

W ramach pierwszego etapu kampanii odbyło się 5 konkursów indywidualnych:
- „Przyroda tuż za progiem” (dla uczniów szkół podstawowych)
- „Moja pasja – moja tarcza” (dla gimnazjów)
- „Ping? Pong!” (dla uczniów szkoły podstawowej)
- „Formuła na trzeźwość” (dla gimnazjów) 
- „Szukamy młodych mistrzów” (dla gimnazjów)

Wśród laureatów znaleźli się przedstawiciele naszych szkół:
1. Karolina Smolińska, placówka: Szkoła Podstawowa w Szulmierzu, otrzymuje zestaw do gry w ping-ponga w konkursie "Ping? Pong!"
2. Magda Wróblewska, placówka: Szkoła Podstawowa w Szulmierzu, otrzymuje zestaw do gry w ping-ponga w konkursie "Ping? Pong!"
3. Piotr Pieniak, placówka: GZS Regimin, otrzymuje grę komputerową wraz z kalendarzem-plakatem w konkursie "Formuła na trzeźwość"
4. Paulina Olszewska, placówka: GZS Regimin, otrzymuje grę komputerową wraz z kalendarzem-plakatem w konkursie "Formuła na trzeźwość"
5. Joanna Łukasik, placówka: Gimnazjum w Regiminie, otrzymuje grę komputerową wraz z kalendarzem-plakatem w konkursie "Moja pasja - moja tarcza"
6. Dominika Grzybowska, placówka: Szkoła Podstawowa w Regiminie, otrzymuje grę komputerową wraz z kalendarzem-plakatem w konkursie "Przygoda tuż za progiem"
7. Kamila Wiercińska, placówka: Szkoła Podstawowa w Regiminie, otrzymuje grę komputerową wraz z kalendarzem-plakatem w konkursie "Przygoda tuż za progiem"

Tegoroczna kampania jeszcze się nie kończy. Jesienią swoje siły w konkursie „Nasza klasa w obiektywie” mogą sprawdzić zespoły klasowe i grupy świetlicowe.
Gratulujemy wszystkim laureatom oraz ich opiekunom. Mamy nadzieję, że kampania przyniesie pozytywne efekty i zaowocuje większą świadomością młodzieży o czyhających na nią zagrożeniach.

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 25 sierpnia 2009 10:27
Dokument wprowadzony do BIP przez: Przemysław Bugdal
Ilość wyświetleń: 2343
25 sierpnia 2009 10:28 Przemysław Bugdal - Dodanie zdjęcia.
25 sierpnia 2009 10:27 Przemysław Bugdal - Utworzenie dokumentu.
Realizacja: IDcom.pl